Versenynevezéseink és eredmények a 2016/2017-es tanévben:

Verseny neve

Verseny szintje

Résztvevő diákok

Eredmény

Felkészítő tanár

7-8 osztályosok történelem versenye

megyei forduló

Ágoston Katinka Horváth Dániel

6.hely

2.hely

Kiss Krisztián

7-8 osztályosok történelem versenye

országos döntő

Horváth Dániel

21. hely

Kiss Krisztián

Szent László verseny

körzeti

Bera Borostyán

Horváth Dániel

Szabó Gréta

Ágoston Katinka

Kiss Luca

Krivarics Attila

5.hely

7.hely

Kiss Krisztián

Szabó Eszter

Komplex

Természettudományos verseny (Fonyód)

körzeti

Ágoston Katinka

Bera Borostyán

Káldi Máté

3. hely

Ágostonné

Dankó

Mónika

Szabó Eszter

Keresztes

Ottilia

Marián József

„Kis patikusok” versenye

körzeti

Ágoston Katinka

Bera Borostyán

Káldi Máté

Horváth Dániel

1. hely

Ágostonné

Dankó

Mónika

Fonyódi Gimnázium Matematika Verseny

körzeti

Bera Borostyán

4. hely

Viola

Sándorné

Alapműveleti

Matematika verseny

megyei

4.osztály:Botos Melinda

Georgi Réka

Horváth Attila

Kiss András

Koller Hanna

5.osztály:Szabó Balázs

Somogyi Márk

Nagy Míra

Bera Boglárka

6. osztály:Szabó Gréta

Kiss Luca

Krivarics Attila

8.osztály:Bera Borostyán

115.hely

143.hely

16.hely

70.hely

116.hely

26.hely 45.hely

89.hely

111.hely

14.hely 29.hely 30.hely

26.hely

Tóth

Zoltánné

Nagyné

Mátés Katalin

Jónás Zoltán

Viola

Sándorné

Kistérségi matematika verseny Somogyvár

kistérségi

Szabó Gréta

Krivarics Attila

Kiss Luca

Káldi Máté

Györei Roland

1.hely 3.hely 4.hely 4.hely

5.hely

Viola

Sándorné

Angol DDD. Levelezős Verseny

országos

21 fő (4-8 osztályig)

  1. Botos Melinda
  2. Weiszmandl Luca
  3. Georgi Réka
  4. Horváth Attila
  5. Bozsoki Zoltán
  6. Fellegi Mátyás
  7. Koller Hanna
  8. Rimóczi Hunor
  9. HegedűsDzsenifer
  10. Szűcs Patricia
  11. Szabó Zoltán
  12. Somogyi Márk
  13. Nagy Míra
  14. Bera Boglárka
  15. Szabó Balázs
  16. Szabó Gréta
  17. Rimóczi Luca
  18. Bera Borostyán
  19. Ágoston Katinka
  20. Horváth Dániel

3.hely

2.hely

6. hely

9.hely

1.hely

Teveliné

Rezsöfi

Gyöngyi

Ágostonné

Dankó

Mónika

„Barátunk a természet” Öreglak

körzeti

Somogyi Márk

Bera Boglárka

Ágoston Richárd

Borbély Bianka

Ágoston Katinka

2.hely

4.hely

4. hely

4.hely

2.hely

Keresztes

Ottilia

Buzsáki népdalverseny

térségi

kamarakórus: (8fő) Nagy Judit – Jancsekity

Bianka (duó)

Nagy Judit (szóló)

1.hely

2.hely

3.hely

Szücs

Gáborné

„Hajlik a meggyfa” népdalverseny Szenna

regionális

kamarakórus (8fő)

Nagy Judit:

ezüst minősítés arany

minősítés

Szücs

Gáborné

Lotz János szövegértési és

helyesíró verseny

országos/ megyei forduló

Horváth Attila

Ágoston Katinka

Borbély Bianka

Bera Borostyán

5.hely 8.hely

9.hely

10.hely

Szücs

Gáborné

Fodor András

versmondó verseny

megyei

Ágoston Katinka

2.hely

Szücs

Gáborné

Diák Olimpia

járási

26 fő

Kristó Edina

Eszter

Sipos Zoltán

Jónás Zoltán

Fodor András rajzverseny

megyei

20 fő Nagy Míra

3.hely

Teveliné

Rezsőfi

Gyöngyi

összesen: 132 fő diák

ténylegesen 30 fő.

26 fő tanár tényleges:13fő

SPORTEREDMÉNYEK – 2016 / 2017

ÚSZÁS

KÖRZETI DÖNTŐ

50 M FIÚ MELLÚSZÁS . 2. SZABÓ BALÁZS

100 M FIÚ GYORSÚSZÁS – 2. SOMOGYI MÁRK 3. ÁGOSTON RICHÁRD

100M LEÁNY GYORS – 1. HOLLÓSI KÍRA 3. SZABÓ GRÉTA 5. KISS LUCA

100 M FIÚ HÁT - 1. SOMOGYI MÁRK

MEGYEI DÖNTŐ

100 M FIÚ GYORSÚSZÁS – 5. ÁGOSTON RICHÁRD

100 M LEÁNY GYORSÚSZÁS – 1. HOLLÓSI KÍRA

ORSZÁGOS DÖNTŐ

100M LEÁNY GYORS – 14. HOLLÓSI KÍRA

ATLÉTIKA

MEZEI FUTÁS

KÖRZETI DÖNTŐ

III. KCS – OS FIÚ – EGYÉNI 2. – HORVÁTH JÓZSEF

MEGYEI DÖNTŐ

III. KCS – OS FIÚ – EGYÉNI 11. – HORVÁTH JÓZSEF

TÖBBPRÓBA BAJNOKSÁG

KÖRZETI

II. KCS LEÁNY CSAPAT -   2. HELYEZETT

II. KCS. EGYÉNI - 3. HELYEZETT – SZŐKE ANNA

II. KCS FIÚ CSAPAT -   3. HELYEZETT

  1. KCS FIÚ EGYÉNI 3. HELYEZETT – HORVÁTH LÁSZLÓ
  2. KCS FIÚ CSAPAT - 1. HELYEZETT
    1. KCS FIÚ EGYÉNI – 1. – HORVÁTH PATRIK,   2. HORVÁTH ERIK CSABA, 4. HORVÁTH KÁROLY
    2. KCS FIÚ CSAPAT – 3. HELYEZETT

IV. KCS FIÚ EGYÉNI – 3. – HORVÁTH ISTVÁN PATRIK

MEGYEI DÖNTŐ

100M FUTÁS – 9. HORVÁTH ERIK

SÚLYLÜKÉS – 9.   BUGYI ROLAND

LABDARÚGÁS

KÖRZETI DÖNTŐ

  1. KCS – 3. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  2. KCS – 3. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  3. KCS - 4. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  4. KCS -2 . HELYEZETT LENGYELTÓTI

TEREMLABDARÚGÁS

KÖRZETI DÖNTŐ

  1. KCS – 1. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  2. KCS – 4. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  3. KCS - 3. HELYEZETT LENGYELTÓTI
  4. KCS -3. HELYEZETT LENGYELTÓTI

MEGYEI DÖNTŐ

I. KCS – 9. HELYEZETT LENGYELTÓTI

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak, akik idejüket és energiájukat nem kímélve készültek, illetve készítettek fel versenyekre.


   Versenynevezéseink és eredmények a 2015/2016-os tanévben:

Verseny neve

Verseny szintje

Rész tvevő   d i ák

Elért eredmény

Felkész í tő tanár

Országos Történelem 7-8 oszt.

Országos/

           megyei forduló

3 fő

6.helyezett

Kiss Krisztián

Szt. László történelmi verseny

regionális

2x3fő

2.helyezett

6.helyezett

Kiss Krisztián

SNI Szépíró verseny

megyei

1 fő

1.helyezett

Schmidtné Ferincz Ildikó

Olvass és alkoss!

országos

levelező

3 fő

Ritecz Erika

Rajzverseny (népmesék világa)

országos

1 fő

különdíj

Ritecz Erika

Alapműveleti matematika verseny

országos/

region ford

7 fő

6. hely (Kiss Levente)

Ritecz Erika

Nagyné Alaitner Andrea Viola Sándorné

Fodor Szépíró verseny

megyei

1 fő

1. helyezett

Nagyné Mátés Katalin

Népdal éneklő verseny  

térségi

kórus(7fő)

szóló (2fő) duó

  1. helyezett

1, 2 helyezett

  1. helyetett

Szücs Gáborné

Szennai ‘Hajlik a meggyfa’   népdalverseny

regionális

kórus (7fő)

arany minősítés

Szücs Gáborné

Lotz J Helyesíró és szövegértési verseny

országos/

megyei

8 fő

5,6,7,10,11 helyezettek

Szücs Gáborné

Megyei fizikaverseny

fordulómegyei

1 fő

5 helyezett

Némethné Horváth Ildikó

“Kis patikusok…” Kémia

területi

4 fő (csapat)

1.helyezett

Ágostonné Dankó Mónika

“Barátunk a természet”

területi

5 fő

1. helyezett  

2.helyezett (2fő)

  1. helyezett
  2. helyezett

Keresztes Ottilia

D.D.D Angol nyelvi levelezős verseny

országos

17 fő

3.helyezett (1 fő)

2. helyezett (1fő)

Teveliné Rezsőfi Gyöngyi Ágostonné Dankó Mónika

Informatika verseny

(Mathiász)

megyei

1 fő

2. helyezett

Fritz Péter

Informatika verseny (Fodor)

megyei

1 fő

2. helyezett

Fritz Péter

Közlekedés verseny  

“Ki a mester két keréken”

(Szeged)

országos

1 fő

4. helyezett

Fritz Péter

Közlekedési verseny (Miskolc)

országos

1.fő

9. helyezett

Fritz Péter

Lengyeltóti Kupa Körzeti úszóverseny

körzeti

20 ő

1.helyezett 5 fő)

2.helyezett (9.fő)

3.helyezett (3fő)

Goózné Győrffi Barbara

Jónás Zoltán

Kristó Edina

Fodor András Versmondó verseny

megyei

1fő

1. helyezett

Bertókné Vass Mária

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak, akik idejüket és energiájukat nem kímélve készültek, illetve készítettek fel versenyekre.

 

Versenynevezéseink és eredmények a 2014/2015-ös tanévben:

Verseny neve

Verseny szintje

Rész tvevő d i ák

Elért eredmény

Felkész í tő tanár

Történelem 7.- 8.

megyei országos

Kiss Levente

Kiss Levente

II.

XVI.

Kiss Krisztián

Történelem (Somogyvár)

körzeti

1.cs. (Ágoston K.,

Kiss L., Horváth Vanda)

2.cs. (Borbély B.,

Drubi G., Bera B.)

III.

VIII.

Kiss Krisztián

Lotz János Magyar verseny

megyei

országos

Kiss Luca Tóth Vanessza Kiss Luca

Tóth Vanessza

V.

II.

VI.

XIII.

Szücs Gáborné

“Hajlik a megyfa” népdaléneklési verseny

regionális

énekkar

ezüst minősítés

Szücs Gáborné

“Barátunk a természet”

(Öreglak)

körzeti

Reider K.

Ágoston K.

Borbély Bianka

Apáti Letícia

III. II.

III.

IV.

Keresztes Ottília

Matematika

Alapműveleti verseny

(Balatonlelle)

(Kaposvát)

területi

megyei

Borbély Balázs Kiss Levente Kiss Luca

Borbély Balázs

II.

VI.

VI. V.

Viola sándorné

Matematika

(Somogyvár)

körzeti

Borbély Bianka

Borbély Balázs Kiss Levenete Györei Roland Káldi Máté

I.

I. I.

II.

III.

Viola Sándorné

Molnárné K. Zsuzsa

Német

megyei

Orsós Evelin Nagy Nikolett

VIII. VII.

Kissné Farkas Barbara

Kerékpáros Iskola Kupa

megyei

Bojkovszky Balázs

II.

Fritz Péter

Fizika

megyei

Borbély Balázs Nagy Fruzsina

V.

XIII.

Némethné H. Ildikó

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak, akik idejüket és energiájukat nem kímélve készültek, illetve készítettek fel versenyekre.

 

Versenynevezéseink és eredmények a 2013/2014-ös tanévben

Verseny

Verseny szintje

Résztvevő diák

Helyezés

Felkészítő tanár

Fodor András Képzőművészeti

verseny

megyei

Ágoston Katinka

5.a

3. helyezett

Teveliné

Rezsőfi

Gyöngyi

Fodor András Képzőművészeti

verseny

megyei

Sasu Ingrid 8.a

Különdíj

Teveliné

Rezsőfi

Gyöngyi

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

Tóth Vanessza Gvendolin 7.a

2. helyezett

Dr. Szücs

Gáborné

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

Szálkai Kornélia 8.a

3. helyezett

Dr. Szücs Gáborné

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

Borbély Balázs 7.b

7. helyezett

Dr. Szücs

Gáborné

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

Csondor Dorina 7.a

9. helyezett

Dr. Szücs

Gáborné

Fodor András versmondó verseny

megyei

Tóth Vanessza Gvendolin 7.a

3. helyezett

Dr. Szücs

Gáborné

Fodor András versmondó verseny

megyei

Ágoston Katinka

5.b

3. helyezett

Bertókné Vass Mária

Fodor András versmondó verseny

megyei

Kiss Levente 6.a

Különdíj

Bertókné Vass Mária

Országos Történelem verseny

megyei

Ágoston Pál 8.a

10. helyezett

Kiss Krisztián

Országos Történelem verseny

megyei

Borbély Balázs 7.b

16. helyezett

Kiss Krisztián

Német verseny

megyei

Nagy Nikolett 7.b

10. helyezett

Schmieder

Zsófia

Fodor András szépíró verseny

megyei

Bera Boglárka 2.b

1. helyezett

Ritecz Erika

Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási Verseny

országos

Reider Katalin 4.o.

9. helyezett

Schmidtné

Ferincz Ildikó

SNI Szépíró Verseny

megyei

Fülöp Róbert 3.b

1. helyezett

Nagy Zoltánné

SNI Szépíró

megyei

Nagy Roland 4. o.

2. helyezett

Schmidtné

Verseny

Ferincz Ildikó

Fodor András Képzőművészeti

verseny

megyei

Németh Nóra 4. o.

2. helyezett


Versenynevezéseink és eredmények a 2012/2013-ös tanévben:

Verseny neve

A verseny szintje

Nevezett gyerekek neve és osztálya

Az elért eredmény

Felkészítő tanár

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

selejtező

Jónás Rebeka 8.a

Jónás Zsófia 8.a

Nagy Szabolcs 8.a

Molnár Borbála 8.b Wolf Péter 8.b Bakonyi Enikő 8.b

Borsodi Levente 8.b Szálkai Kornélia 7. a

Simigh Maja 7. a

bejutottak a megyei versenyre

Szücs Gáborné

Gárdonyi Kerékpáros verseny egyéni

kistérségi

Szabó Csongor 8.b

II. helyezés

Fritz Péter

Gárdonyi Kerékpáros verseny Csapat I.

kistérségi

Szabó Csongor 8.b

Káldi Gergő 7.b Bojkovszky Balázs

6.b

I. helyezés

Fritz Péter

Gárdonyi Kerékpáros verseny Csapat II.

kistérségi

Bándi Boglárka 7.b

Kása Viktória 6.a

Borbély Balázs 6.b

IV. helyezés

Fritz Péter

Mathiász Informatika verseny

körzeti

Szabó Csongor 8.b

II. helyezés

Fritz Péter

Reich Informatika verseny

körzeti

Szabó Csongor 8.b

III. helyezés

Fritz Péter

Kozma László XI.

Országos

Informatika Alkalmazói

Tanulmányi

Verseny

országos

Bojkovszky Balázs

5.o.

Borbély Balázs 6.o.

XIV. hely

Fritz Péter

Ki a mester két keréken” országos közlekedési verseny

országos

Bojkovszky Balázs

5.o.

regionális III. országos 5.

Fritz Péter

Kerékpáros Iskola Kupa

országos

Szabó Csongor 8.b

megyei IV. hely

Fritz Péter

Jedlik

matematikaverseny

országos

Bera Borostyán 4.o.

Horváth Dániel 4.o. Káldi Máté 4.o. Borbély Bianka 4.o.

  1. 4.helyezés
  2. 5.helyezés

Tóth Zoltánné

Jedlik

matematikaverseny

országos

Borbély Balázs 6.o.

III. helyezés

Viola Sándorné

Jedlik fizikaverseny

országos

Szabó Csongor 8.b

Némethné Horváth Ildikó

Népdaléneklési verseny Szólóverseny

Bakonyi Enikő 8.b Tuli Petra 8.b

2. helyezés

1. helyezés

Szücs Gáborné

Népdaléneklési verseny Duó

Bakonyi Enikő 8.b Tuli Petra 8.b

1. helyezés

Szücs Gáborné

Népdaléneklési verseny Kamara

Kiss Luca 2.o.

Rimóczi Luca 2.o. Nagy Kitti 2.o.

Nagy Judit 2.o.

Jancsekity Bianka 2.o.

2. helyezés

Szücs Gáborné

Lotz János Szövegértési és helyesírási verseny

1. forduló selejtező

6 fő 4.o.

Ágoston Katinka 4.b

Bera Borostyán 4.b

Horváth Dániel 4.b

Borbély Bianka 4. a

bejutottak a megyeire

Tóthné Élő Anita

Nagyné Mátés

Katalin

Lotz János Szövegértési és helyesírási verseny

megyei

3 fő 7.o.

6 fő 8.o.

6 fő 4.a-b.

1 fő továbbjutott az országos versenyre Bera Borostyán 4.b továbbjutott

Szücs Gáborné

Tóthné Élő Anita

Alapműveleti matematikaverseny

országos

Jónás Zsófia 8,a

Jónás Rebeka 8.a

Szabó Csongor 8.b

Wolf Péter 8.b

Borbély Balázs 6. a

Kiss Levente 5.a

I-II. holtverseny VI.

Molnárné Kubik

Zsuzsanna

Viola Sándorné

„Barátunk a természet”

területi

Apáti Letícia 5.a

Tóth Vanessza 6.b

Ágoston Pál 7.a Simigh Maja

Molnár Borbála

3. helyezett

1. helyezett

3. helyezett

2. helyezett

1. helyezett

Keresztes Ottilia

Nagy Péterné

Lotz János Szövegértési és helyesírási verseny

országos

Szálkai Kornélia 7. a Bera Borostyán 4.b

10. helyezett

13. helyezett

Szücs Gáborné Tóthné Élő Anita

Kistérségi

Matematika Verseny

területi

Kiss Levente 5.a

Borbély Balázs 6.b

I. helyezett

I. helyezett

Viola Sándorné

Kistérségi

Matematika Verseny

területi

Szabó Csongor 8.b Wolf Péter 8.b

IV. helyezett II. helyezett

Molnárné Kubik Zsuzsanna

SNI szépíró verseny

megyei

Fülöp Róbert

I: helyezett

Nagy Zoltánné

Fodor –napi szépíró verseny

megyei

Kiss Luca

III. helyezett

Nagy Zoltánné

Tollforgató

területi

Kiss Luca

II: helyezett

Nagy Zoltánné

Mesemondó

területi

Buchenauer Henrietta

III: helyezett

Nagy Zoltánné

Mesemondó

területi

Csurai Nóra

Károly Ferencné

Fodor-napi szépíró

megyei

József Dzsenifer

I. helyezett

Károly Ferencné

Fodor-napi szépíró

megyei

Reider Katalin

II. helyezett

Tóth Zoltánné

Körny.ism.verseny

területi

Ágoston Katinka

Bera Borostyán

Hangai Luca Frida

ll. helyezett

Ritecz Erika

Német verseny

területi

Hollósi Nikolett Sovák Vivien

II.helyezett III.helyezett

Schmieder Zsófia

Német verseny

területi

Nagy Nikolett

Orsós Evelin

I. helyezett II. helyezett

Schmieder Zsófia

Szent László S.vár

Kistérségi

Szálkai Kornélia

Bándi Boglárka

Hollósi Nikolett

IV. helyezés

Szabó Eszter

Lábtenisz országos diákolimpia döntő

Országos leány páros leány hármas

Kiss Rebeka 8.a Jónás Rebeka 8.a

Jónás Zsófia 8.a

Újváry Fanni

Szentpáli Roberta

VII. helyezés V. helyezés

Jónás Zoltán

Lábtenisz országos diákolimpia döntő

Országos Fiú hármas

Horváth Ferenc

Németh Roland

Horváth István

IX. helyezés

Jónás Zoltán

Tenisz megyei diákolimpia döntő

Megyei leánycsapat

Jónás Rebeka

Jónás Zsófia

I. helyezés

Jónás Zoltán

Tenisz országos diákolimpia döntő

Országos

Jónás Rebeka Jónás Zsófia

II. helyezés

Jónás Zoltán

Erima kézilabda gyermekbajnokság

Döntő leány U7 régió

Rimóczi Luca,

Bessenyei Emma,

Horváth Viola, Nagy Míra, Horváth

Anita, Buchenauer

Henrietta

VI. helyezés

Bálványkövi Attila

Erima kézilabda gyermekbajnokság

megyei döntő Leány U8:

Rimóczi Luca, Kiss Luca, Nagy Míra,

Bene Eliza, Horváth

Viola, Miklovics

Natália

III. helyezés

Bálványkövi Attila

NIKÉ Kézilabda Torna

Leány U7

Rimóczi Luca,

Bessenyei Emma,

Horváth Viola, Nagy

Míra, Horváth Anita,

Buchenauer Henrietta,

Bujtor Anna,

Jancsekity Fanni

III. hely

Bálványkövi Attila

Leány U8

Rimóczi Luca, Kiss Luca,

Nagy Míra,

Bene Eliza, Horváth Viola, Miklovics Natália,

Horváth Anita

IV. helyezés

Bálványkövi Attila

A táblázatban vastag betűs kiemelések a megyei I-III. helyezetteket, valamint a regionális, ill. országos versenyen elért helyezéseket jelenti.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak, akik idejüket és energiájukat nem kímélve készültek, illetve készítettek fel a versenyekre! 127-szer versenyeztek.